KONUT İÇİN 3D MODEL

 

TMZ Mimarlık olarak güçlü çevremiz ve tecrübelerimiz ve profesyonel kadromuz sayesinde hayal ettiğiniz konut projelerini siz hayal edin biz tasarlayalım, çizelim ve inşa edelim. Kişiye özel tasarımda müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik profesyonel desteğimiz ile hayalinizdeki konuta kavuşabilirsiniz. Size ve arsanıza özel olarak gerçekleştirilecek konut için ihtiyaçlarınıza yönelik  tasarım, ruhsat projesi, uygulama projeleri, detay projeleri ve imalat çizimlerinde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

APARTMAN İÇİN 3D MODEL

 

TMZ Mimarlık olarak güçlü çevremiz ve tecrübelerimiz ve profesyonel kadromuz sayesinde hayal ettiğiniz apartman projelerini siz hayal edin biz tasarlayalım, çizelim ve inşa edelim. Kişiye özel tasarımda müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik profesyonel desteğimiz ile hayalinizdeki apartmana kavuşabilirsiniz. Size ve arsanıza özel olarak gerçekleştirilecek apartman için ihtiyaçlarınıza yönelik  tasarım, ruhsat projesi, uygulama projeleri, detay projeleri ve imalat çizimlerinde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

VİLLA İÇİN 3D MODEL

 

TMZ Mimarlık olarak güçlü çevremiz ve tecrübelerimiz ve profesyonel kadromuz sayesinde hayal ettiğiniz villa projelerini siz hayal edin biz tasarlayalım, çizelim ve inşa edelim. Kişiye özel tasarımda müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik profesyonel desteğimiz ile hayalinizdeki villaya kavuşabilirsiniz. Size ve arsanıza özel olarak gerçekleştirilecek villa için ihtiyaçlarınıza yönelik  tasarım, ruhsat projesi, uygulama projeleri, detay projeleri ve imalat çizimlerinde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

FABRİKA İÇİN 3D MODEL

 

TMZ Mimarlık olarak güçlü çevremiz ve tecrübelerimiz ve profesyonel kadromuz sayesinde hayal ettiğiniz fabrika projelerini siz hayal edin biz tasarlayalım, çizelim ve inşa edelim. Kişiye özel tasarımda müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik profesyonel desteğimiz ile hayalinizdeki fabrikaya kavuşabilirsiniz. Size ve arsanıza özel olarak gerçekleştirilecek fabrika için ihtiyaçlarınıza yönelik  tasarım, ruhsat projesi, uygulama projeleri, detay projeleri ve imalat çizimlerinde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

RESTORAN - KAFE  İÇİN 3D MODEL

 

TMZ Mimarlık olarak güçlü çevremiz ve tecrübelerimiz ve profesyonel kadromuz sayesinde hayal ettiğiniz restoran-kafe projelerini siz hayal edin biz tasarlayalım, çizelim ve inşa edelim. Kişiye özel tasarımda müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik profesyonel desteğimiz ile hayalinizdeki restoran-kafeye kavuşabilirsiniz. Size ve arsanıza özel olarak gerçekleştirilecek restoran-kafe için ihtiyaçlarınıza yönelik  tasarım, ruhsat projesi, uygulama projeleri, detay projeleri ve imalat çizimlerinde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

MAĞAZA - SHOWROOM İÇİN 3D MODEL

 

TMZ Mimarlık olarak güçlü çevremiz ve tecrübelerimiz ve profesyonel kadromuz sayesinde hayal ettiğiniz mağaza-showroom projelerini siz hayal edin biz tasarlayalım, çizelim ve inşa edelim. Kişiye özel tasarımda müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik profesyonel desteğimiz ile hayalinizdeki mağaza-showrooma kavuşabilirsiniz. Size ve arsanıza özel olarak gerçekleştirilecek mağaza-showroom için ihtiyaçlarınıza yönelik  tasarım, ruhsat projesi, uygulama projeleri, detay projeleri ve imalat çizimlerinde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

OKUL İÇİN 3D MODEL

 

TMZ Mimarlık olarak güçlü çevremiz ve tecrübelerimiz ve profesyonel kadromuz sayesinde hayal ettiğiniz okul projelerini siz hayal edin biz tasarlayalım, çizelim ve inşa edelim. Kişiye özel tasarımda müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik profesyonel desteğimiz ile hayalinizdeki okula kavuşabilirsiniz. Size ve arsanıza özel olarak gerçekleştirilecek okul için ihtiyaçlarınıza yönelik  tasarım, ruhsat projesi, uygulama projeleri, detay projeleri ve imalat çizimlerinde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

HASTANE - TIP- SAĞLIK MERKEZİ İÇİN 3D MODEL

 

TMZ Mimarlık olarak güçlü çevremiz ve tecrübelerimiz ve profesyonel kadromuz sayesinde hayal ettiğiniz hastane- tıp - sağlık merkezi projelerini siz hayal edin biz tasarlayalım, çizelim ve inşa edelim. Kişiye özel tasarımda müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik profesyonel desteğimiz ile hayalinizdeki hastane- tıp - sağlık merkezi kavuşabilirsiniz. Size ve arsanıza özel olarak gerçekleştirilecek hastane- tıp - sağlık merkezi için ihtiyaçlarınıza yönelik  tasarım, ruhsat projesi, uygulama projeleri, detay projeleri ve imalat çizimlerinde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

OTEL İÇİN 3D MODEL

 

TMZ Mimarlık olarak güçlü çevremiz ve tecrübelerimiz ve profesyonel kadromuz sayesinde hayal ettiğiniz otel projelerini siz hayal edin biz tasarlayalım, çizelim ve inşa edelim. Kişiye özel tasarımda müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik profesyonel desteğimiz ile hayalinizdeki otele kavuşabilirsiniz. Size ve arsanıza özel olarak gerçekleştirilecek otel için ihtiyaçlarınıza yönelik  tasarım, ruhsat projesi, uygulama projeleri, detay projeleri ve imalat çizimlerinde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

OFİS - İŞYERİ  İÇİN 3D MODEL

 

TMZ Mimarlık olarak güçlü çevremiz ve tecrübelerimiz ve profesyonel kadromuz sayesinde hayal ettiğiniz ofis - işyeri projelerini siz hayal edin biz tasarlayalım, çizelim ve inşa edelim. Kişiye özel tasarımda müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik profesyonel desteğimiz ile hayalinizdeki ofis - işyerine  kavuşabilirsiniz. Size ve arsanıza özel olarak gerçekleştirilecek ofis - işyeri için ihtiyaçlarınıza yönelik  tasarım, ruhsat projesi, uygulama projeleri, detay projeleri ve imalat çizimlerinde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

ÜÇGEN EV İÇİN 3D MODEL

 

TMZ Mimarlık olarak güçlü çevremiz ve tecrübelerimiz ve profesyonel kadromuz sayesinde hayal ettiğiniz üçgen ev projelerini siz hayal edin biz tasarlayalım, çizelim ve inşa edelim. Kişiye özel tasarımda müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik profesyonel desteğimiz ile hayalinizdeki üçgen eve kavuşabilirsiniz. Size ve arsanıza özel olarak gerçekleştirilecek üçgen ev için ihtiyaçlarınıza yönelik  tasarım, ruhsat projesi, uygulama projeleri, detay projeleri ve imalat çizimlerinde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

TINY HOUSE İÇİN 3D MODEL

 

TMZ Mimarlık olarak güçlü çevremiz ve tecrübelerimiz ve profesyonel kadromuz sayesinde hayal ettiğiniz tiny house projelerini siz hayal edin biz tasarlayalım, çizelim ve inşa edelim. Kişiye özel tasarımda müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik profesyonel desteğimiz ile hayalinizdeki tiny house'a kavuşabilirsiniz. Size ve arsanıza özel olarak gerçekleştirilecek tiny house için ihtiyaçlarınıza yönelik  tasarım, ruhsat projesi, uygulama projeleri, detay projeleri ve imalat çizimlerinde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.