ENERJİ KİMLİK BELGESİ (EKB)

 

 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından almış olduğumuz yetki ile; 01.01.2011 tarihi ve sonrası yapılmış yeni binaların Enerji Kimlik Belgesinin hazırlanması aşamasında da yanınızdayız. 

 

Enerji Kimlik Belgesi aşamasında süreç nasıl işler?

İnşaat ruhsatı alımı için gerekli olan Enerji Kimlik Belgesi ön hesap formu, tüm projelerin hazırlanması sonrasında hazırlanır ve belediye ruhsat alımı için teslim edilir. EKB Uzmanı inşaat tamamlanması sonrasında iskan için yani yapı kullanma izin belgesi için gerekli olan Enerji Kimlik Belgesini hazırlar. 

 

Enerji Kimlik Belgesi Maliyeti Ne Kadar Tutar?

Enerji Kimlik Belgesi projeye özel hazırlanır ve fiyatlandırılır. İnşaat ruhsatı için ön hesap formu olarak ve inşaat tamamlanması ardından EKB Belgesi olarak hazırlanır. EKB ücreti için bize ulaşın. İnşaat ruhsatı için enerji kimlik belgesi hazırlanması işlerinizde Çevre ve Şehircilik Bakanlığından yetkili EKB Uzmanı ile Kocaeli, İstanbul ve Yalova için tüm bölgelerde hizmet vermekteyiz. İstanbul, Yalova, Kocaeli bölgelerinde Enerji Kimlik Belgesi hizmeti veren TMZ Mimarlık tecrübeli kadrosu ile sizlerle birlikte. EKB ile ilgili detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.